تکنویاب | اخبار تکنولوژی

2018 Hyundai Kona front three quarter in motion 02 e1497463407669 - زمان طراحی و تولید مدل های جدید هیوندای به 18 ماه رسید
اشتراک

زمان طراحی و تولید مدل های جدید هیوندای به ۱۸ ماه رسید

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

کمپانی کره ای هیوندای از برنامه های خود برای کاهش مدت زمان چرخه طراحی و تولید محصولات خود و برند لوکس جنسیس خبر داد. طبق گزارسی که اخیرا در یکی از رسانه های خبری حوزه خودرو منتشر شده، با این استراتژی کره ای ها قصد دارند خودروهای تولیدی خود را کاملا بروز نگه داشته و بتوانند در صورت نیاز با پدیده هایی مثل تسلا و ویمو و همچنین شرکت های نوپای عمدتا چینی راحت تر مقابله به مثل کنند.

2018 Hyundai Elantra GT Sport front three quarter in motion 06 - زمان طراحی و تولید مدل های جدید هیوندای به 18 ماه رسید

آقای لوک دانکروولک (Luc Donckerwolke) معاون ارشد دپارتمان طراحی هیوندای و جنسیس و طراح سابق کمپانی بنتلی در مصاحبه خود گفته این شرکت می خواهد فرایند شکل گیری یک خودرو از طرح های اولیه تا مرحله تولید را از سه سال به ۱.۵ سال کاهش دهد. وی در مصاحبه با سایت Automotive News افزوده که عملی شدن چنین برنامه ای با توجه با گشایش استودیوی جدید در مجموعه هیوندای در نامیانگ کاملا امکان پذیر است.

Luc Donckerwolke - زمان طراحی و تولید مدل های جدید هیوندای به 18 ماه رسید

این استودیوی طراحی که اخیرا افتتاح شده، مسئولیت ۶۵ درصد از پروژه های هیوندا و جنسیس را بر عهده داشته و قادر است به طور همزمان بر روی ۲۵ پروژه کار کند. به گفته آقای دانکروولک برای جلوگیری از تاثیرپذیری طراحان برندهای هیوندا و جنسیس از همدیگر، برای آنها محیط های کاری جداگانه در نظر گرفته شده است. نکته جالب این که کمپانی کیا نیز در مرکز تحقیق و توسعه نامیانگ استودیوهایی را راه اندازی کرده است. آقای دانکروولک اضافه کرده که تیم تحت هدایت وی در حال حاضر می تواند تا ۳۰ درصد زمان چرخه طراحی را کاهش دهد.

2018 Hyundai Sonata 20T Limited front three quarter in motion - زمان طراحی و تولید مدل های جدید هیوندای به 18 ماه رسید

لی سانگ یوپ (Lee SangYup) طراح برجسته دیگری است که اخیرا از کمپانی بنتلی به گروه هیوندای موتور نقل مکان کرده است. آقای سانگ یوپ نیز اعتقاد دارد که خودروسازان برای سرعت بخشیدن به فعالیت های خود باید مراحل طراحی را سریع تر و سازمان یافته تر کنند. به گفته ی او محصولات برندهای هیوندای و جنسیس با طراحی های شاخص و مدرن روانه خیابان ها خواهند شد. وی از کراس اوور جدید کونابه عنوان نخستین خودرویی که بر اساس زبان طراحی جدید هیوندای شکل گرفته، یاد می کند. در میان محصولات جنسیس نیز سدان G70 اولین مدلی خواهد بود که در ماه سپتامبر با هویت متحول شده این برند پا به عرصه خواهد گذاشت.

 Genesis New York Concept front side motion view - زمان طراحی و تولید مدل های جدید هیوندای به 18 ماه رسید

آنطور که شواهد و قرائن نشان می دهند، کره ای ها حساب ویژه ای بر روی طراحی تولیدات خود باز کرده و می خواهند با تکیه بر این فاکتور کلیدی دردسرهای بیشتری برای رقبای نام آشنای اروپایی و ژاپنی خود ایجاد کنند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 70254TechnoYab QR Code For: زمان طراحی و تولید مدل های جدید هیوندای به ۱۸ ماه رسید

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *