تکنویاب | اخبار تکنولوژی

f7e0820c a41d 47f2 aeaf 0fae0ebc9b73 1 - گلکسی نوت ۸ یک روز پس از معرفی عرضه خواهد شد.
اشتراک

گلکسی نوت ۸ یک روز پس از معرفی عرضه خواهد شد.

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

بر اساس پستی که یکی از کارکنان فروشگاه بست بای امروز در وب‌سایت ردیت منتشر کرده است، سامسونگ احتمالا عرضه‌ی گلکسی نوت ۸ در آمریکا را در تاریخ ۲ شهریور و تنها یک روز پس از رونمایی رسمی آن در رویداد Unpacked خود آغاز خواهد کرد.

گزارش‌ها حکایت از آن دارند که عرضه‌ی گلکسی نوت ۸ در تاریخ ۲ شهریور از طریق کانال‌های ورایزن و سامسونگ نیز تایید شده است. به گفته‌ی یکی از کاربران ارشد ردیت، منبع این اطلاعات، یکی از کارکنان فروشگاه بست بای است. با این حال باز هم باید به اطلاعات یادشده به دیده‌ی شایعه و گمانه‌زنی نگاه کنیم؛ بنابراین نمی‌توانیم با اطمینان بگوییم که نسل جدید فبلت پرچم‌دار کره‌ای‌ها طی ۱۰ روز آینده روانه‌ی بازار خواهد شد.

چندی پیش یکی از نشریه‌های کره‌ای مدعی شد که سامسونگ عرضه‌ی گلکسی نوت ۸ را نه در ماه آگوست، بلکه در تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) آغاز خواهد کرد؛ اما ممکن است این موضوع تنها در مورد بازار کره صحت داشته باشد؛ از این رو برای اطمینان از صحت و سقم این گمانه‌زنی‌ها، باید تا زمان رونمایی فبلت پریمیوم سامسونگ منتظر بمانیم.

به‌طور معمول سامسونگ چند هفته پس از معرفی پرچم‌دار خود، عرضه‌ی آن را آغاز می‌کند؛ اما ظاهرا کره‌ای‌ها قصد دارند روند خود را حداقل در مورد عرضه‌ی گلکسی نوت ۸ در بازار آمریکا تغییر دهند؛ بنابراین باید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه باید تا زمان برگزاری رویداد Unpacked منتظر بمانیم.

منبع PHONEARENA


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 69949TechnoYab QR Code For: گلکسی نوت ۸ یک روز پس از معرفی عرضه خواهد شد.

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *