تکنویاب | اخبار تکنولوژی

Galaxy Note 8 teaser 680x450 - گلکسی نوت 8 دارای هشت رنگ مختلف خواهد بود
اشتراک

گلکسی نوت ۸ دارای هشت رنگ مختلف خواهد بود

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

بر اساس این عکس، سامسونگ هشت رنگ مختلف را برای گلکسی نوت ۸ در نظر گرفته، اما مشخص نیست که آیا همگی آنها در زمان رونمایی رسمی عرضه می شوند یا خیر. همچون گلکسی اس ۸، پنل جلوی تمامی مدل های نوت ۸ هم مشکی خواهد بود.

Samsung Galaxy Note 8 color variants leak 1 - گلکسی نوت 8 دارای هشت رنگ مختلف خواهد بود

اگر اطلاعات این تصویر صحت داشته باشد، باید منتظر عرضه گلکسی نوت ۸ در رنگ های مشکی نیمه شب (Midnight Black)، طلایی، نقره ای آرکتیک (Arctic Silver)، ارغوانی خاکی (Orchid Gray)، آبی مرجانی (Coral Blue)، آبی تیره، صورتی، و آبی اعماق دریا (Deep Sea Blue) باشیم.

احتمالاً تمام رنگ ها در زمان معرفی موجود نخواهند بود

البته احتمالاً همچون پرچمداران قبلی، رنگ بندی اولیه محدود خواهد بود و سپس طی ماه های آتی، به تدریج رنگ های جدید به این مجموعه اضافه می شوند. طرفداران سامسونگ با پنج رنگ نخست آشنایی کامل دارند، اما سه رنگ دیگر یعنی آبی تیره، صورتی و آبی اعماق دریا هنوز در پرچمداران امسال این کمپانی مشاهده نشده.

گفتنیست سامسونگ رویداد خبری «آنپکد» را در تاریخ ۲۳ اوت (یکم شهریور ماه) در شهر نیویورک برای معرفی رسمی گلکسی نوت ۸ تدارک دیده است. این فبلت، نخستین پرچمدار سامسونگ با دوربین دوگانه خواهد بود و با وجود نمایشگر ۶.۳ اینچی، از زبان طراحی مشابه گلکسی اس ۸ و مدل پلاس آن بهره می گیرد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 69799TechnoYab QR Code For: گلکسی نوت ۸ دارای هشت رنگ مختلف خواهد بود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *