تکنویاب | اخبار تکنولوژی

Some iPhone X units have a green line that shows up along one side of the display 8 1 - خط عمودی سبز رنگ در گوشه تصویر؛ مشکل تازه نمایشگر آیفون 10
اشتراک

خط عمودی سبز رنگ در گوشه تصویر؛ مشکل تازه نمایشگر آیفون ۱۰

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

اخیراً برخی از کاربران با مشکل عجیبی در آیفون ۱۰ (بررسی تکنویاب) مواجه شده اند. در یکی از گوشه های چپ یا راست نمایشگر این موبایل، یک خط سبز رنگ عمودی نمایش داده می شود.

به نظر می رسد دلیل اصلی این مسئله، مربوط به مشکلات سخت افزاری باشد که موجب می شود، تمامی زیر پیکسل های سبزی که روی یک خط عمودی قرار دارند، روشن می شوند.

Some iPhone X units have a green line that shows up along one side of the display 8 - خط عمودی سبز رنگ در گوشه تصویر؛ مشکل تازه نمایشگر آیفون 10

یکی از کاربرانی که با این مشکل مواجه شده بود، به اپل استور مراجعه کرده و آیفون گران قیمت خود را تعویض کرده. این اقدام اپل، چند مسئله را برایمان روشن می کند: اول اینکه، مشکل نرم افزاری نبوده و با ارائه یک به روز رسانی از سوی اپل، قابل حل نیست؛ مسئله دیگر نیز این است که به نظر می رسد اپل قصد دارد آیفون هایی که با این مشکل مواجه شده اند را تعویض نماید.

تا کنون حداقل ۲۵ کاربر آیفون ۱۰ که با این مشکل مواجه شده اند، در صفحه پشتیبانی اپل یا در رسانه های اجتماعی، این مسئله را مطرح کرده اند.

Some iPhone X units have a green line that shows up along one side of the display 7 - خط عمودی سبز رنگ در گوشه تصویر؛ مشکل تازه نمایشگر آیفون 10

لازم به یادآوری است که حدود یک سال پیش نیز اشکال مشابهی در تلفن هوشمند گلکسی اس ۷ اِج مشاهده شده بود و در آن زمان سامسونگ اعلام کرده بود این مشکل سخت افزاری است.

بر اساس گفته کاربرانی که با این مشکل مواجه شده اند، خاموش و روشن کردن آیفون ۱۰ نیز مشکل را حل نمی کند. همچنین به نظر می رسد این مسئله شامل حال هر دو نسخه با ۶۴ و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی این تلفن هوشمند می شود.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 73270TechnoYab QR Code For: خط عمودی سبز رنگ در گوشه تصویر؛ مشکل تازه نمایشگر آیفون ۱۰

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *