Samsungs Infinity O display patents reveal the eventual Galaxy S10 design hole to be drilled with lasers - سوراخ روی نمایشگر Infinity-O سامسونگ گلکسی اس 10 با لیزر ایجاد خواهد شد
اشتراک

سوراخ روی نمایشگر Infinity-O سامسونگ گلکسی اس ۱۰ با لیزر ایجاد خواهد شد

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO) ورودی جذابی را از سامسونگ در پایگاه داده‌های خود دریافت کرده است که حالا در ۷۰ کشور جهان به عنوان یک پتنت طراحی منحصر به فرد شناخته شده است. گروه LetsGoDigital اغلب طرح‌های طراحی یک گوشی با سوراخ روی صفحه را که میزبان دوربین سلفی در حالت‌های مختلفی (در گوشه‌ی صفحه) هستند مورد بررسی قرار داده است. از آنجایی که شایعات ادعا می‌کنند گلکسی اس ۱۰ سامسونگ از چنین طراحی (سامسونگ این نوع صفحه نمایش را نمایشگر Infinity-O نامیده است) برخوردار است، این می‌تواند طراحی یکی از مدل‌های Galaxy S10 باشد.

قسمت سرگرم کننده این است که در بسیاری از این تصاویر، سوراخ روی نمایشگر Infinity-Oسامسونگ در سمت چپ قرار داده شده است، به جز شماتیک‌های J-L که اساسا پتنت‌های طراحی جداگانه‌ای هستند. اما سامسونگ چگونه بر روی نمایشگر OLED سوراخ ایجاد خواهد کرد؟

samsung galaxy s10 smartphone 770x513 620x413 - سوراخ روی نمایشگر Infinity-O سامسونگ گلکسی اس 10 با لیزر ایجاد خواهد شد

فناوری لیزری برای ایجاد سوراخ نمایشگر Infinity-O

رسانه‌ی کره‌ای Etnews گزارش می‌دهد که سامسونگ با استفاده از فناوری لیزری بین OLED و نوار فیلم نازک TFE حفره ایجاد خواهد کرد. این فرآیند با نمایشگرهای منعطف OLED سامسونگ که از پلاستیک به جای شیشه استفاده می‌کنند چالش سخت‌تری را شکل می‌دهد، زیرا دور سوراخ به وجود آمده به طور جداگانه‌ای نیازمند محافظی در برابر اکسیژن و رطوبت است تا مانع از زنگ زدگی آن شود.

با این حال اگر کسی بتواند این فرآیند را به سادگی انجام دهد، سامسونگ دیگر در استفاده از آن در صفحه نمایش انعطاف پذیر OLED خود دیگر یکه تاز نیست؛ در نظر داشته باشید که گلکسی S10 یک نسخه ویژه به مناسبت دهمین سالگرد عرضه گوشی‌های سری Galaxy S سامسونگ است و باید منحصر به فرد باشد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 90278 TechnoYab QR Code For: سوراخ روی نمایشگر Infinity-O سامسونگ گلکسی اس ۱۰ با لیزر ایجاد خواهد شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *