تکنویاب | اخبار تکنولوژی

1 82 - سایت فروش ایران خودرو باز هم از دسترس خارج شد
اشتراک

سایت فروش ایران خودرو باز هم از دسترس خارج شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

در حالی که قرار بود امروز صبح دور جدید فروش محصولات ایران خودرو انجام شود، باز هم سایت فروش ایران خودرو از دسترس خارج شد و متقاضیان نتوانستند خودروی مورد نظر را ثبت نام کنند.

قرار بود امروز دور جدید فروش محصولات ایران خودرو آغاز شود و ۱۰۰ هزار خودرو در قالب طرح‌های فروش نقدی و اعتباری و پیش فروش به فروش برسد، اما باز هم مانند طرح فروش قبلی، سایت فروش ایران خودرو از دسترس خارج شد و متقاضیان نتوانستند مراحل ثبت نام خود را انجام دهند.

شرکت‌های ایران خودرو و سایپا از مدتی پیش محصولات خود را احتکار و عرضه به بازار را کم کردند تا قیمت‌ها را بالا ببرند، اما در آستانه عید فطر، این دو شرکت طرح‌های فروش ویژه عید را ارائه دادند و حتی مدیر کل صنایع محرکه وزارت صنعت و معدن نیز اعلام کرد با آغاز این طرح‌های فروش، حباب قیمتی شکسته خواهد شد. با این حال به نظر می‌رسد طرح فروش محصولات ایران خودرو سرابی بیش نبوده و تقریبا هیچکس موفق به ثبت نام نشد.

دلیل اختلال در سایت فروش ایران خودرو

شرکت ایران خودرو دو روز پیش از عید فطر قرار بود محصولات خود را به فروش برساند، اما مشکلاتی در این راه به وجود آمد و قرار شد دور جدید فروش محصولات این شرکت از امروز (۲۷ خرداد ۱۳۹۷) آغاز شود. خان کرمی، معاون فروش ایران خودرو اظهار کرد امروز ۱۰۰ هزار دستگاه خودرو در قالب طرح‌های فروش نقدی و اعتباری عرضه می‌شود، اما از ابتدای صبح امروز سایت فروش ایران خودرو بار دیگر از دسترس خارج شد و مسئولان شرکت ایران خودرو نیز اعلام کردند این اتفاق به دلیل هجوم بیش از حد مردم برای خرید خودرو رخ داده است!

حالا مشخص نیست آیا واقعا استقبال مشتریان تا این اندازه زیاد بوده که سایت فروش ایران خودرو را با اختلال مواجه کرده یا ایران خودرو قصد دارد عمدا فروش محصولات خود را تا تیرماه و احتمالا افزایش قیمت خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان به تعویق بیندازد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 84788TechnoYab QR Code For: سایت فروش ایران خودرو باز هم از دسترس خارج شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *