تکنویاب | اخبار تکنولوژی

69f7baae a693 4914 bd7b 531aef4b6f6d - ال جی دیسپلی نمایشگرهای اولد آیفون ایکس پلاس را تامین میکند
اشتراک

ال جی دیسپلی نمایشگرهای اولد آیفون ایکس پلاس را تامین میکند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

بعد از سرمایه‌گذاری ۲.۷ میلیارد دلاری اپل در LG Display به منظور کمک به تامین پنل‌های اولد برای پرچمداران ۲۰۱۸، حالا یکی از منابع معتبر از آماده شدن این پنل‌ها خبر داده است.

نمایشگرهای اولد آیفون ایکس پلاس ۲۰ درصد مجموع پنل‌های مورد نیاز اپل هستند

مطابق با گزارش “China Morning Post”، اپل شرکت LG را به عنوان دومین تامین‌کننده نمایشگرهای اولد انتخاب کرده است و این شرکت در مراحل اولیه کار باید ۲ تا ۴ میلیون پنل را تولید کند. البته ۴ میلیون حتی پاسخگوی نیازهای اولیه اپل هم نیست؛ در واقع وظیفه تامین ۲۰ درصد از پنل‌ها در زنجیره تامین اپل بر عهده ال جی است و مابقی آنها توسط سامسونگ ساخته می‌شود.

منابع مرتبط می‌گویند ال جی دیسپلی در تلاش است سهم تولیدات پنل‌های اولد را افزایش دهد، ولی هنوز آماده تامین کامل پنل‌های اولد نیست. بنا بر شایعات، ال جی دیسپلی نمایشگرهای اولد آیفون ایکس پلاس که با صفحه نمایش ۶.۵ اینچی و به عنوان گران‌ترین گوشی اپل به فروش می‌رسد را تولید خواهد کرد. هرچند، مدیران در مقر اصلی اپل هنوز بر سر اینکه با ال جی به عنوان دومین تامین‌کننده همکاری کنند یا همانند سال گذشته فقط با سامسونگ قرارداد داشته باشند، به توافق نرسیده‌اند.

iphone 2018 2 620x485 - ال جی دیسپلی نمایشگرهای اولد آیفون ایکس پلاس را تامین میکند

اگر همکاری شرکت ال جی و اپل به نتیجه برسد، علاوه بر کاهش وابستگی اهالی کوپرتینو به سامسونگ، مدیران می‌توانند از آن به عنوان اهرمی برای فشار به سامسونگ و کاهش قیمت پنل‌ها استفاده کنند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 85357TechnoYab QR Code For: ال جی دیسپلی نمایشگرهای اولد آیفون ایکس پلاس را تامین میکند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *