e011ea55 2040 4f59 b1ce 4cc98ef0ca51 - فهرست ارزشمندترین خودروسازان جهان منتشر شد
اشتراک

فهرست ارزشمندترین خودروسازان جهان منتشر شد

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: خودرو

در رتبه‌بندی سالانه ارزشمندترین برندهای جهان که توسط موسسه اینتربرند (Interbrand) انجام می‌شود،بی‌ام‌و (BMW) به عنوان سومین خودروسازی دنیا انتخاب شد. در این رتبه‌بندی برای سال ۲۰۱۸، تویوتا با ارزش برند ۵۳ میلیارد دلاری و افزایش ۶ درصدی در مقایسه با سال ۲۰۱۷ همچنان در صدر قرار دارد. مرسدس بنز با ارزش برند ۴۸ میلیارد دلار و افزایش ۲ درصدی نسبت به سال قبل در جایگاه دوم ارزشمندترین خودروسازان جهان قرار گرفته است. بی‌ام‌و نیز با کاهش ۱ درصدی نسبت به سال گذشته و ارزش برند ۴۱ میلیارد دلاری جایگاه سوم را به خود اختصاص داد. پس از بی‌ام‌و، هوندا (۲۳ میلیارد دلار، افزایش ۲ درصدی) و فورد (۱۳ میلیارد دلار، افزایش ۳ درصدی) در جایگاه چهارم و پنجم قرار گرفته‌اند. سوبارو (ارزش برند ۴ میلیارد دلار) نیز برای اولین بار در فهرست ۱۰۰ برند ارزشمند جهان قرار گرفت.

 ac54609d 2a90 4214 9ffc 650484f6eff1 - فهرست ارزشمندترین خودروسازان جهان منتشر شد

داگ کارنس، مدیر ارشد بخش خودرو در موسسه اینتربرند گفت:

در میان مشکلات بی‌سابقه، برندهای خودروساز در حال تبدیل شدن از شرکت‌های سودگرا به سمت رابطه‌گرا هستند. برندهای امروزی برای بهبود تجربه مشتری، در زمینه فناوری‌های جدید سرمایه‌گذاری می‌کنند و این باعث می‌شود که علاوه بر زنده ماند، رشد بسیار خوبی را نیز تجربه کنند. آینده صنعت خودرو در مورد ایجاد ارزش برند از طریق تشکیل اکوسیستم‌های برند است که می‌تواند تجارب مشتریان عالی را در هر فرصتی ارائه دهد. ما هم از رویکرد سودگرا به سمت رویکرد رابطه‌گرا حرکت می‌کنیم. امروزه برندهای خودروسازی که این مسئله را درک کنند و بتوانند به نیازهای مشتریان خود توجه داشته باشند، در آینده رشد خواهند کرد و فردا ارزش برند بالاتری خواهند داشت؛ مسابقه در زمینه ارزش برند جریان دارد.

7ba04a81 f637 48b1 9021 bf40bfd44a9f - فهرست ارزشمندترین خودروسازان جهان منتشر شد

رتبه‌بندی کلی ارزشمندترین برندهای جهان متعلق به غول‌های سیلیکون ولی (اپل، گوگل و آمازون) است. در این فهرست، بی‌ام‌و در جایگاه ۱۳ قرار دارد و تویوتا و مرسدس بنز در رده‌های هفتم و هشتم قرار گرفته‌اند.

منبع BMWBLOG


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 89125 TechnoYab QR Code For: فهرست ارزشمندترین خودروسازان جهان منتشر شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *