مشکل-دریافت-تماس-های-ورودی-کاربران-آ
104710263 5ED5 BL IphoneNotch 091417.600x400 - مشکل در دریافت تماس های ورودی کاربران آیفون X
اشتراک

مشکل در دریافت تماس های ورودی کاربران آیفون X

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

روز گذشته نشریه «فایننشال تایمز» مدعی شد صدها کاربر آیفون X از تاخیر در روشن شدن نمایشگر هنگام دریافت یک تماس خبر داده اند.

این مساله که کاربرد اصلی موبایل یعنی برقراری تماس را با مشکل مواجه کرده باعث می شود هنگام دریافت تماس، نمایشگر بین ۶ تا ۱۰ ثانیه با تاخیر روشن شود و به همین دلیل کاربر نه نام تماس گیرنده را مشاهده می کند و نه قادر به پذیرش یا رد آن است.

باگ تماس ورودی که ممکن است نرم افزاری هم نباشد نخستین بار در آذر ماه مشاهده شد و بر اساس این گزارش تا کنون حدود ۸۰۰ کاربر این مشکل را در فروم پشتیبانی اپل مطرح کرده اند.

با توجه به گزاش های کاربران بروزرسانی سیستم عامل به  iOS 11.2.5 نیز کمکی به حل این مساله نمی کند اما برخی مواقع با ریست تنظیمات، مشکل به صورت موقتی برطرف می شود.

Iphone X 1 - مشکل در دریافت تماس های ورودی کاربران آیفون X

فایننشال تایمز مدعی شده اپل در حال جمع آوری داده های لازم از کاربران و تجزیه و تحلیل آن هاست اما در حال حاضر دلیل اصلی وقوع باگ تماس ورودی یا زمان ارائه پچ های لازم برای رفع آن مشخص نیست.کمپانی اپل در ماه های اخیر با مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی دست و پنجه نرم کرده که در این میان می توان به خطوط سبز روی نمایشگر، عدم پاسخگویی پنل لمسی در هوای سرد و غیرفعال شدن قابلیت فوکوس خودکار در دوربین عقباشاره کرد.

این کمپانی سرمایه گذاری زیادی روی مدل ویژه ده سالگی آیفون صورت داد، با این حال به نظر می رسد میزان استقبال کاربران انتظارات آنها را برآورده نکرده و به فروش پیش بینی شده دست پیدا نکرده اند.

بر همین اساس منابع مطلع مدعی کاهش تولید آیفون X از ۴۰ میلیون به ۲۰ میلیونشده اند و حتی از احتمال توقف تولید آن در ماه های آتی خبر داده اند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 78802TechnoYab QR Code For: مشکل در دریافت تماس های ورودی کاربران آیفون X

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *