مشکل باتری گلکسی نوت 8 Galaxy Note 8 - مشکل میکروفون گلکسی نوت 8 با دمیدن در میکروفون و پورت USB حل می‌شود!
اشتراک

مشکل میکروفون گلکسی نوت ۸ با دمیدن در میکروفون و پورت USB حل می‌شود!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

پس از آنکه مشخص شد مشکل قطع شدن میکروفون گوشی های گوگل پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال با فوت کردن در میکروفون پایینی آنها برطرف می‌شود، حال به نظر می‌رسد مشکل میکروفون گلکسی نوت ۸ و پرچمداران سری S سامسونگ نیز با همین روش عجیب رفع خواهد شد.

با نگاهی به انجمن‌های تخصصی سامسونگ، خواهید دید که تعدادی از کاربران گوشی های گلکسی نوت ۸ ، گلکسی S8 و +S8 با مشکل قطع شدن میکروفون در زمان برقراری تماس و یا هنگام کار با اپلیکیشن‌های دستیار مجازی مواجه شده‌اند. بر اساس گزارش‌ها، این مشکل با دمیدن در میکروفون و یا پورت شارژ اسمارت فون ها برطرف می‌شود. در ادامه، برخی نظرات کاربران را درخصوص مشکل میکروفون گلکسی نوت ۸ و روش برطرف کردن آن ببینید:

میکرفون گلکسی نوت ۸ کار نمی‌کند

شاید عجیب به نظر برسد اما من کاور گوشی را برداشته و در میکروفون و پورت USB فوت کردم. مشکل کاملا برطرف شد و عملکرد آن در هنگام برقراری تماس و کار با گوگل اسیستنت و بیکسبی، به حالت عادی بازگشت. شما هم این روش را امتحان کنید. گاهی برخی مشکلات به سادگی حل می‌شوند.

کاربر دیگری در پاسخ به مطلب بالا، نظر زیر را نوشته است:

میکروفون نوت ۸ کار نمی‌کند

اگرچه دوست نداشتم باور کنم، اما این روش کاملا عملی‌ست. فقط باید محکم و سریع در حفره میکروفون فوت کنید.

البته تضمینی صد در صدی برای حل مشکل میکروفون نوت ۸، اس ۸ و اس ۸ پلاس با این روش وجود ندارد. با این حال، به نظر می‌رسد برای عده‌ای از کاربران جواب داده است. برخی دیگر نیز ریستارت کردن گوشی و یا غیر فعال کردن برخی اپلیکیشن‌ها را نیز راه‌حلی برای این موضوع عنوان کرده‌اند.

هنوز بیانیه رسمی از سوی سامسونگ و گوگل در خصوص وجود این مشکل در دردانه‌های سال ۲۰۱۷ آنها منتشر نشده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 73398 TechnoYab QR Code For: مشکل میکروفون گلکسی نوت ۸ با دمیدن در میکروفون و پورت USB حل می‌شود!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *