Huawei P20 Pro 2 2 - رکوردشکنی امتیاز دوربین هواوی پی 20 پرو در DxO
اشتراک

رکوردشکنی امتیاز دوربین هواوی پی ۲۰ پرو در DxO

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: هوآوی

امتیاز دوربین هواوی پی ۲۰ پرو (Huawei P20) در DxO از هر گوشی دیگری تا امروز بیشتر بوده است. دوربین هواوی پی ۲۰ (Huawei P20) نیز فوق‌العاده ظاهر شده و امتیاز آن از سایر پرچمداران بیشتر است.

با توجه به محبوبیت بالای مرجع DxO Mark برای کاربران و توجه ویژه آن‌ها به امتیاز دوربین‌های موبایل در این وب سایت، شرکت‌های گوشی‌ساز تلاش می‌کنند با رعایت ملزومات این مرجع، امتیازهای خوبی در آن کسب کنند. امتیاز دوربین هواوی پی ۲۰ پرو درون DxO Mark، در مقایسه با تمامی پرچمدارانی که تا امروز به منظور ارزیابی در آن ظاهر شده‌اند خارق‌العاده محسوب می‌شود.

امتیاز دوربین هواوی پی ۲۰ پرو

امتیاز دوربین هواوی پی ۲۰ پرو ۱۰۹ است که فاصله تقریبا زیادی با امتیاز ۹۹ سامسونگ گلکسی اس ۹ پلاس دارد. اکنون پرچمدار تازه وارد سامسونگ به جای رده دوم، در رده سوم برترین دوربین‌های موبایل بر اساس سیستم امتیازدهی این وب سایت قرار گرفته است، چرا که هواوی پی ۲۰ نیز توانست همانند برادر بزرگتر خود، با کسب امتیاز ۱۰۲ رکوردشکنی کند.

امتیاز بالای گوشی در مرجع یاد شده مدیون قدرت بالای آن در عکاسی است. نمره آن در بخش فیلم برداری و عکس برداری به ترتیب ۹۸ و ۱۱۴ بوده است. در نخستین ماژول دوربین سه گانه از یک سنسور رنگی بزرگ “۱/۱.۷۳ استفاده شده که در همکاری با سنسور سیاه و سفید “۱/۲.۷۸، تصاویری فوق‌العاده شفاف با حداقل نویز ممکن ثبت می‌کند.

رزولوشن این دو سنسور به ترتیب ۴۰ مگاپیکسل و ۲۰ مگاپیکسل است. سنسور سوم از نوع تله فوتو بوده و وضوح تصویری ۸ مگاپیکسلی دارد. بر اساس اعلام DxO، بزرگنمایی این دوربین بهتر از تمامی دوربین‌های موبایلی است که تا امروز در این وب سایت مورد ارزیابی قرار گرفته‌اند.

gsmarena 001 16 620x353 - رکوردشکنی امتیاز دوربین هواوی پی 20 پرو در DxO

در دوربین هواوی پی ۲۰ خبری از سنسور اصلی ۴۰ مگاپیکسلی نبوده و همانند پرچمداران سال‌های گذشته این شرکت، شاهد یک سنسور رنگی ۱۲ مگاپیکسلی در کنار یک سنسور سیاه و سفید ۲۰ مگاپیکسلی هستیم.

 

gsmarena 002 18 620x358 - رکوردشکنی امتیاز دوربین هواوی پی 20 پرو در DxO

اگرچه کاربران ارزش خاصی برای امتیاز دوربین‌های موبایل در مرجع DxO قائل هستند، اما اصلی‌ترین ملاک برای ارزیابی توان یک دوربین، مشاهده نمونه تصاویر ثبت شده توسط آن و مقایسه آن‌ها با عکس‌های ثبت شده توسط دیگر دوربین‌ها در شرایط یکسان است.

 


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 81482 TechnoYab QR Code For: رکوردشکنی امتیاز دوربین هواوی پی ۲۰ پرو در DxO

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *