تکنویاب | اخبار تکنولوژی

Apple iPhone 8 release date 993082 - فاز دوم طرح رجیستری از 14 آذر آغاز می‌شود؛ تمام گوشی های آیفون در لیست ممنوعه!
اشتراک

فاز دوم طرح رجیستری از ۱۴ آذر آغاز می‌شود؛ تمام گوشی های آیفون در لیست ممنوعه!

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور با انتشار اطلاعیه‌ای از آغاز فاز دوم طرح رجیستری از تاریخ ۱۴ آذر ۱۳۹۶ خبر داد. در این اطلاعیه آمده که با تصمیم کارگروه ساماندهی و مقابله با قاچاق تلفن همراه، فاز دوم طرح ثبت گوشی های تلفن همراه موسوم بهرجیستری از تاریخ ۱۴ آذرماه سال جاری آغاز خواهد شد.

اهداف فاز دوم طرح رجیستری

این مرحله شامل تمام مدل‌های گوشی و تبلت آیفون می‌شود و به تدریج در هفته‌های بعد از آن، گوشی‌ها و تبلت‌های سایر برندها نیز تحت پوشش طرح رجیستری قرار می‌گیرند. همچنین در این اطلاعیه اعلام شده که گوشی های تلفن همراه افرادی که به عنوان مسافر و یا گردشگر وارد کشور می‌شوند و یا رومینگ خارجی دارند به مدت ۳۰ روز در کشور فعال خواهند بود.

1 136 - فاز دوم طرح رجیستری از 14 آذر آغاز می‌شود؛ تمام گوشی های آیفون در لیست ممنوعه!

در پایان تاکید می‌شود که با اجرای طرح رجیستری، مشکلی برای تمامی گوشی‌ها و تبلت‌هایی که تا قبل از تاریخ اجرای هر مرحله فعال شده‌اند به وجود نخواهد آمد و پس از آن، صرفا گوشی‌هایی که از مبادی قانونی وارد کشور می‌شوند فعال خواهند بود.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 74329TechnoYab QR Code For: فاز دوم طرح رجیستری از ۱۴ آذر آغاز می‌شود؛ تمام گوشی های آیفون در لیست ممنوعه!

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *