تکنویاب | اخبار تکنولوژی

bdb4aa8b f41a 4d6b bff0 5bdd7d017f43 - واکنش وزیر ارتباطات به اعتراض کاربران
اشتراک

واکنش وزیر ارتباطات به اعتراض کاربران

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: کسب و کار

صبح امروز محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات پستی در اینستاگرام منتشر کرد و تعرفه‌ی جدید اینترنت را بر مبنای غیر حجمی اعلام کرد و در همین راستا با انتقاداتی از سوی کاربران روبه‌رو شد؛ به‌طوری که در نهایت جهرمی ناچار به دادن پاسخ به انتقادات کاربران شد.

وی در رابطه با هزینه‌ی اینترنت غیر حجمی اعلام کرد:

در قیاس با تعرفه‌ی قبلی، حداقل حدود ۳۰ درصد کاهش هزینه با اجرای این طرح برای کاربران پیش‌بینی می‌شود. اطمینان داشته باشید که حتی با وجود مفهوم مصرف منصفانه‌ی بیش از ۸۰ درصد، کاربران دیگر نیازی به خرید حجم یا پرداخت هزینه اضافه نخواهند داشت.

وی تأکید کرد که سرعت خریداری‌شده باید به‌وسیله‌ی شرکت‌ها تضمین شود و اشتراک بین تعداد زیاد کاربر در اینجا معنا ندارد. آذری جهرمی از کاربران درخواست کرد صبور باشند تا شرکت‌ها طر‌ح‌های خود را ارائه کنند. وی اطمینان خاطر داد که دیدگاه‌های جمع زیادی از مصرف‌کنندگان لحاظ شده است.

وی در ادامه گفت:

نمی‌شود از دولت انتظار اشتغال داشت و همزمان از تولیدات بومی حمایت نکرد. جوانان ایرانی همواره در عرصه‌ی سرویس‌های نوین خوش درخشیده‌اند و لایق حمایت‌های ما و شما هستند. استفاده از سرویس‌های ایرانی برابر با ایجاد اشتغال برای جوانان این مرز و بوم است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 73517TechnoYab QR Code For: واکنش وزیر ارتباطات به اعتراض کاربران

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *