Tumblr for iOS - اپلیکیشن تامبلر از اپ استور حذف شد
اشتراک

اپلیکیشن تامبلر از اپ استور حذف شد

نویسنده: ناصر سورانی تاریخ: دسته بندی: اپل

تامبلر را می‌توان پلتفرمی محبوب برای آن دسته از افرادی در نظر گرفت که به دنبال وبلاگ‌نویسی، پیدا کردن عکس‌های سرگرم‌کننده، تصاویر متحرک و مواردی از این دست هستند. اما حالا اپلیکیشن تامبلر از فروشگاه نرم افزار اپل حذف شده است.

Tumblr با انتشار پستی رسمی در وب‌سایت خود و البته بدون اشاره به علت تصمیم اپل، از تلاش مدیران برای بازگرداندن آن به اپ استور خبر داده است. هرچند، وجود محتوای نامناسب را می‌توان به عنوان یکی از علت‌های اصلی این تصمیم معرفی کرد:

ما مشغول حل مشکل مربوط به اپلیکیشن iOS هستیم و امیدواریم مشکل به زودی مرتفع شود. ما واقعا قدردان شکیبایی شما هستیم و زمانی که اخباری برای اشتراک داشتیم، این گفتار را آپدیت خواهیم کرد.

این توضیحات به سه روز پیش یعنی ۱۷ نوامبر برمی‌گردد و هنوز مشکل مورد نظر، برطرف نشده است. به علاوه، مدیران هنوز هم علت این اتفاق را اعلام نکرده‌اند.

این نخستین باری نیست که برنامه‌های محبوب، به خاطر محتوای نامناسب از اپ استور حذف می‌شود. پیش از این، پیام رسان تلگرام هم چندین مرتبه از اپ استور حذف شده بود و بعد از حل مشکلات مربوط به پخش محتوای نامناسب، مجددا به اپ استور اضافه شد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 90450 TechnoYab QR Code For: اپلیکیشن تامبلر از اپ استور حذف شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *