telegram - تلگرام ایکس رسما جایگزین تلگرام در آی او اس می‌شود
اشتراک

تلگرام ایکس رسما جایگزین تلگرام در آی او اس می‌شود

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اخبار

پاول دورف، بنیان‌گذار تلگرام، اخیرا اعلام کرده است که اپلیکیشن تلگرام برای آی او اس به زودی با نرم افزار جدیدی جایگزین می‌شود که سریع‌تر، زیباتر و کارآمدتر است. از ژانویه امسال، کاربران این امکان را داشتند که از نرم افزار Telegram X به جای نسخه استاندارد استفاده کنند.

از آن زمان، توسعه‌دهندگان با در نظر گرفتن بازخوردهای کاربران، مشغول اصلاح تلگرام ایکسبوده‌اند تا این نرم افزار را برای زمان مورد نظر آماده کنند. حال دورف تایید کرده است که Telegram X آماده جایگزینی با اپلیکیشن Telegram بوده و این کار ظرف یک یا دو هفته آینده انجام می‌شود. دورف ضمن اشاره به طی شدن مراحل توسعه نهایی نرم افزار، از آماده شدن آن برای عرضه عمومی خبر داده است:

هزاران نفر از کاربران، آن را آزمایش کرده و بازخوردهای خود را با ما به اشتراک گذاشته‌اند. به لطف آنها، این نرم افزار حالا بهتر از چند ماه پیش شده است. اگرچه ما هنوز در حال تکمیل نهایی هستیم، به نظر می‌رسد تلگرام جدید آماده ارائه عرضه برای تمام کاربران تلگرام در iOS است.

تلگرام ایکس بر اساس زبان Swift اپل توسعه داده شده است؛ به همین جهت، ما حالا شاهد نرم افزاری سریع‌تر و کارآمدتر هستیم. هرچند، از آنجایی که این اپلیکیشن به یک منبع کد کاملا جدید وابسته است، احتمالا وجود برخی باگ‌های کوچک‌تر دارد، اما مدیران تلگرام می‌گویند این موارد به سرعت برطرف خواهد شد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 88147 TechnoYab QR Code For: تلگرام ایکس رسما جایگزین تلگرام در آی او اس می‌شود

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *