90905ce5bb565e03bf7ddded3271d69276e439ef - دوربین آیفون Xs Max حریف پرچمدار هوآوی نشد
اشتراک

دوربین آیفون Xs Max حریف پرچمدار هوآوی نشد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

شرکت اپل در ماه سپتامبر از آیفون Xs و Xs Max رونمایی کرد و DxOMark که عملکرد گوشی‌های هوشمند را در زمینه عکاسی بررسی می‌کند، به‌تازگی دوربین آیفون Xs Max اپل را مورد ارزیابی قرار داده است. به‌نظر می‌رسد پرچمدار جدید کوپرتینویی‌ها موفق شده تمامی گوشی‌های اندرویدی را به جزء P20 Pro هوآوی شکست دهد؛ پرچمدار هوآوی به سه دوربین مجهز شده است و با توجه به عملکرد ضعیف‌تر iPhone Xs Max، هوآوی پی ۲۰ پرو همچنان بهترین گوشی برای عکاسی به شمار می‌رود.

22 - دوربین آیفون Xs Max حریف پرچمدار هوآوی نشد

وب‌سایت DxOMark عملکرد دوربین یک گوشی را با بررسی امتیاز آن در زمینه عکاسی و فیلم‌برداری اعلام می‌کند. iPhone Xs Max موفق به کسب ۱۰۵ امتیاز شده که نسبت به ۹۷ امتیاز iPhone X در زمینه عکاسی، بالاتر است. باید اشاره کرد که DxOMark تنها عملکرد iPhone Xs Max را ارزیابی کرده است اما مدل کوچک‌تر یعنی iPhone Xs نیز احتمالا عملکردی نزدیک به برادر ۶.۵ اینچی خود دارد زیرا هر دو به دوربین مشابه مجهز شده‌اند.

519395 iphone xs max - دوربین آیفون Xs Max حریف پرچمدار هوآوی نشد

 DxOMark مدعی است که تغییرات جزئی صورت گرفته در سخت‌افزار دوربین ارزشمند هستند اما تفاوت‌های نرم‌افزاری، باعث شده تا آیفون‌های جدید جزو بهترین گوشی‌ها برای عکاسی و فیلم‌برداری محسوب شوند.

در زمینه نرم‌افزار و پردازش تصاویر، پیشرفت‌ دوربین گوشی به وضوح مشخص است. در طول ثبت تصویر، دوربین به طور مداوم چندین فریم را با شرایط نوری مختلف به ثبت می‌رساند؛ تأخیر شاتر صفر است و پردازش HDR چیزی است که آیفون‌ جدید را در حال‌حاضر متمایز می‌کند.

DxOMark به آیفون جدید اپل خرده می‌گیرد زیرا مدعی است که کوپرتینویی‌ها می‌توانستند بزرگ‌نمایی آیفون ۶.۵ اینچی خود را در هنگام عکس‌برداری بهبود دهند؛ با این‌حال، پرچمدار اپل موفق به کسب ۱۱۰ امتیاز شده است.

به طور کلی، همچنان کیفیت تصاور بسیار خوب است و iPhone Xs Max موفق شده تا امتیاز عالی ۱۱۰ را در زمینه عکاسی به ثبت برساند. علاوه‌بر ثبت تصاویر عالی در روشنایی، iPhone Xs Max دوربین باثباتی دارد و عکس‌ها را یکی پس از دیگری به خوبی ثبت می‌کند. فوکوس خودکار جزو بهترین ویژگی‌هایی است که ارزیابی شده؛ تصاویری که در حالت پرتره به ثبت رسانده شده، به خوبی از پس‌زمینه متمایز هستند.

11 - دوربین آیفون Xs Max حریف پرچمدار هوآوی نشد

DxOMark به قابلیت فیلم‌برداری iPhone Xs Max امتیاز ۹۶ را اعطا کرده است؛ ظاهرا دوربین پرچمدار ۱۱۰۰ دلاری اپل در محیط‌های پوشیده، دچار مشکلاتی است. به گفته‌ی این لابراتوار، ناپایداری تعادل رنگ سفید در محیط‌های سرپوشیده یکی از ضعف‌های iPhone Xs Max است. عملکرد عالی در زمینه فیلم‌برداری در محیط‌های روشن نیز نقطه قوت پرچمدار جدید اپل محسوب می‌شود.

iPhone Xs Max  اپل به لطف عملکرد بی‌نظیر در محیط‌های روشن، موفق به کسب امتیاز عالی ۹۶ در زمینه فیلم‌برداری شده است. در زمینه فوکوس خودکار، آیفون Xs Max موفق به کسب ۹۱ شده؛ امتیاز این گوشی در نوردهی و دقت رنگ در حالت فیلم‌برداری فیلم‌برداری ۸۸ و ۸۸ است. با احتساب نویز فیلم‌های به ثبت رسیده، iPhone Xs Max در زمینه حذف نویز موفق شده تا امتیاز ۷۵ را به دست آورد. همچنین دقت گوشی در ثبت بافت تصاویر ۵۸ است. سیستم لرزش‌گیر iPhone Xs Max امتیاز ۹۴ را به دست آورده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 88745 TechnoYab QR Code For: دوربین آیفون Xs Max حریف پرچمدار هوآوی نشد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *