تکنویاب | اخبار تکنولوژی

72b54ca1 5945 49da 84bf e25ef45b6f38 - امسال آیفون با صفحه نمایش 6.5 اینچی اولد عرضه خواهد شد
اشتراک

امسال آیفون با صفحه نمایش ۶.۵ اینچی اولد عرضه خواهد شد

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اپل

آیفون با صفحه نمایش ۶.۵ اینچی اولد (OLED) در سال جدید میلادی عرضه می شود و یکی از تامین کنندگان اصلی صفحه نمایش آن شرکت ال جی دیسپلی خواهد بود.

 ال جی دیسپلی با این که حتی یک پنل اولد هم برای اپل در سال ۲۰۱۷ نساخت، اما به نظر می‌رسد که همه چیز در سال ۲۰۱۸ تغییر کند. گزارش جدیدی از کره جنوبی نشان می‌دهد که اپل قصد دارد تا تامین‌کنندگان اولد خود را برای آیفون‌های بعدی تغییر دهد و آیفون با صفحه نمایش ۶.۵ اینچی اولد را تولید کند.

منابع سرمایه‌گذار معتقدند که ال جی دیسپلی به عقد قرارداد با کوپرتینو نشین ها بر سر تأمین صفحه نمایش  اولد نزدیک است و انتظار می‌رود که در نیمه دوم سال ۲۰۱۸ ارسال این پنل ها را آغاز کند. این اطلاعات غیر رسمی است، اما سازنده صفحه نمایش تایید کرده که در  حال مذاکره با مدیرعامل شرکت اپل، تیم کوک بوده‌اند و این مذاکرات در نهایت به عقد قرارداد ختم خواهد شد.

با توجه به آخرین اطلاعات، ال جی دیسپلی تنها در سال ۲۰۱۸ حدود ۱۵ تا ۱۶ میلیون پنل تولید خواهد کرد. اگر این آمار دقیق باشد، این بدان معنی است که سامسونگ دیسپلی در سال ۲۰۱۸ نیز تولیدکننده اصلی پنل های اولد پل خواهد بود. چرا که این شرکت بیش از ۲۰۰ میلیون گوشی در سال به فروش می‌رساند.

آیا باید منتظر پنل های ۵.۸ / ۶ اینچی و ۶.۵ اینچی اولد باشیم؟

این گزارش همچنین به اندازه صفحه نمایش احتمالی آیفون‌های آینده اشاره دارد. ظاهراً نمایشگر سامسونگ عمدتا صفحه نمایش ۵.۸ و یا ۶ اینچی را تولید می‌کند درحالی‌که ال جی دیسپلی روی پانل های ۶.۵ اینچی تمرکز کرده است.

این مسئله می‌تواند آیفون ۹ (یا هر آنچه که ممکن است در نهایت آن را نام‌گذاری کنند) را دو دسته کند. یکی که اندازه‌ای مشابه با آیفون ۱۰ فعلی را دارد و یک مدل پلاس که ممکن است در نهایت دارای سایز صفحه بزرگ باشد. به عنوان مثال، سامسونگ گلکسی نوت ۸ دارای یک صفحه نمایش ۶.۳ اینچی است.

داستان درباره دو مدل آیفون ۲۰۱۸ با پیش‌بینی تحلیلگر شرکت KGI ،مین چین کو، همخوانی دارد، اما بهتر است که باز هم به این گزینه به چشم شک و تردید نگاه کرد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 76743TechnoYab QR Code For: امسال آیفون با صفحه نمایش ۶.۵ اینچی اولد عرضه خواهد شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *