TamTam - پیام رسان تام تام (تم تم) در ایران فیلتر شد
اشتراک

پیام رسان تام تام (تم تم) در ایران فیلتر شد

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: برنامه

پس از شایعات روزهای اخیر در مورد فیلتر شدن تلگرام در آینده نزدیک، کاربران ایرانی به دنبال پیام رسانی شبیه به آن می‌گشتند. اپلیکیشن پیام رسان تام تام (تم تم)، یک مسنجر روسی است که بسیاری از ویژگی‌های تلگرام را در خود جای داده و به همین دلیل، کاربران روی آن به عنوان جایگزین تلگرام حساب باز کرده بودند؛ اما در روز شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۷، کاربران گزارش داده‌اند که دسترسی به این پیام رسان مسدود شده و تنها از طریق فیلترشکن امکان استفاده از آن وجود دارد. البته هنوز هیچ مسئولی در مورد فیلتر شدن Tam Tam و علت آن اظهار نظر نکرده است.

معرفی اپلیکیشن پیام رسان تام تام

در روزهای اخیر و پس از جدی شدن احتمال فیلترینگ تلگرام، بسیاری از کاربران ایرانی اقدام به دانلود و نصب اپلیکیشن پیام رسان تام تام (تم تم) کرده بودند. این برنامه متعلق به کمپانی روسی Odnoklassniki است که موسس آن، آلبرت پوپ کوف، در سال ۲۰۰۸ آن را به گروه اینترنتی Mail.RU فروخت. مقر این گروه در مسکو قرار دارد.

اپلیکیشن پیام رسان تام تام بر روی اندروید، آی او اس و سیستم عامل‌های ویندوز، مک و لینکوس قابل استفاده است و از پروتکل TLS Cryptographic برای رمزنگاری پیام‌ها استفاده می‌کند. از جمله ویژگی‌های اپلیکیشن پیام رسان Tam Tam می‌توان به تماس صوتی و تصویری آنلاین، کانال‌های مختلف، گروه چت و ایموجی‌ها و استیکرهای زیبا اشاره کرد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 81961 TechnoYab QR Code For: پیام رسان تام تام (تم تم) در ایران فیلتر شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *