تکنویاب | اخبار تکنولوژی

antutu benchmark - 10 گوشی اندرویدی برتر بنچمارک آنتوتو در فروردین 97
اشتراک

۱۰ گوشی اندرویدی برتر بنچمارک آنتوتو در فروردین ۹۷

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: کسب و کار

سایت بنچمارک گیری معتبر AnTuTu هر ماهه لیستی از برترین گوشی های آزمایش شده در این سایت را بر حسب محبوبیت یا عملکرد به انتشار می‌رساند. به تازگی این سایت لیستی از ۱۰ گوشی اندرویدی برتر بنچمارک آنتوتو برای ماه فروردین (March) را به انتشار رسانده است. جای تعجب نیست که در این لیست شاهد حضور گوشی های پرچمدار جدید نیز هستیم.

۱۰ گوشی اندرویدی برتر بنچمارک آنتوتو

AnTuTu March 2018 620x318 - 10 گوشی اندرویدی برتر بنچمارک آنتوتو در فروردین 97

در بالاترین جای لیست ۱۰ گوشی اندرویدی برتر بنچمارک آنتوتو نام گلکسی اس ۹ پلاس سامسونگ دیده می‌شود. این گوشی از تراشه اسنپدراگون ۸۴۵ با سرعت کلاک ۲.۸ گیگاهرتزی قدرت می‌گیرد. همچنین امتیاز کسب شده توسط گلکسی اس ۹ پلاس ۲۶۴.۴۰۲ بوده که کاملا نزدیک به امتیاز کسب کرده توسط گلکسی اس ۹ (امتیاز ۲۶۳.۷۵۴) است.

رتبه‌های بعدی متعلق به هواوی میت ۱۰ پرو و میت ۱۰ است. هر دو این گوشی ها از تراشهکایرین ۹۷۰ ساخت خود هواوی قدرت می‌گیرند. این نخستین تراشه موبایلی جهان است که به یک واحد پردازش عصبی (NPU) مجهز شده است. اگرچه هر دو گوشی از تراشه یکسانی برخوردارند، اما میت ۱۰ پرو موفق شده امتیاز بیشتری (۲۱۳.۹۸۰) را نسبت به برادر کوچک‌تر خود (۲۱۳.۹۰۹) در سایت آنتوتو کسب کند. رتبه‌ی بعدی، متعلق به برند زیرمجموعه شرکت هواوی، آنر با گوشی آنر وی ۱۰ است. این گوشی که درست همانند دو عضو خانواده میت ۱۰ از تراشه کایرین ۹۷۰ قدرت می‌گیرد، موفق به کسب امتیاز ۲۱۲.۹۳۴ شده است.

رتبه‌های بعدی ششم و هفتم ۱۰ گوشی اندرویدی برتر بنچمارک آنتوتو در فروردین ۹۷ متعلق به دو گوشی وان پلاس ۵ تی و ۵ است. این دو محصول که از تراشه اسنپدراگون ۸۳۵ قدرت می‌گیرند، به ترتیب موفق به کسب امتیاز ۲۱۰.۹۵۲ و ۲۱۰.۴۹۹ در آنتوتو شده‌اند. به دنبال آن‌ها می‌توانیم گوشی های نوبیا زد ۱۷ و زد ۱۷ اس با تراشه اسنپدراگون ۸۳۵ را ببینیم که وان پلاس ۶ با امتیازی بسیار نزدیک آن‌ها را دنبال می‌کند.

در لیستی که آنتوتو ماه آینده منتشر می‌کند، ما انتظار داریم گوشی های مدرن‌تری نظیر هواوی پی ۲۰ و پی ۲۰ پرو را نیز ببینیم. همچنین گوشی شیائومی می میکس ۲ اس نیز قطعا می‌تواند جزو ۵ گوشی نخست این جدول در اردیبهشت ماه باشد.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 82518TechnoYab QR Code For: ۱۰ گوشی اندرویدی برتر بنچمارک آنتوتو در فروردین ۹۷

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *