3778e0fe a50a 4807 85b1 d35e54ce3ea1 - استفاده از کارت سوخت، اجباری و کارت بانکی به‌جای آن قابل استفاده خواهد شد
اشتراک

استفاده از کارت سوخت، اجباری و کارت بانکی به‌جای آن قابل استفاده خواهد شد

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اخبار

براساس اطلاعیه‌ی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، مالکان محترم خودروها و موتورسیکلت‌هایی که کارت سوخت خود را گم کرده‌اند، به‌ترتیبی که در رسانه‌ها توضیح داده خواهد شد، از سوم تا بیست‌وچهارم آذر درخواستشان را برای دریافت کارت سوخت جدید باید ثبت کنند. درادامه، متن این اطلاعیه آورده می‌شود:

به‌منظور تسهیل در دریافت کارت جدید سوخت، امکان دسترسی به سامانه‌ی ثبت مشخصات ازطریق اینترنت یا تماس تلفنی فراهم شده که نحوه‌ی دسترسی و اقدام ازطریق رسانه‌های عمومی و صداوسیما به‌ اطلاع مردم عزیز خواهد رسید.

گفتنی است شرکت ملی پخش هیچ هزینه‌ای از متقاضیان برای ثبت تقاضای دریافت کارت سوخت جدید دریافت نخواهد کرد.

ذکر این نکته لازم است که این اقدام به‌معنای سهمیه‌بندی و افزایش نرخ سوخت نیست و هم‌وطنان محترم به شایعات بی‌اساس دراین‌باره نباید توجه کنند.

از زمان فراهم‌شدن امکان تحویل سوخت با کارت برای عموم دارندگان خودروها و موتورسیکلت‌ها، از تاریخی که متعاقباً اعلام خواهد شد، بنزین صرفاً با ارائه‌ی کارت تحویل داده می‌شود.

کارت سوخت به کارت‌های بانکی متصل شد

محمدجواد آذری جهرمی دراین‌باره اعلام کرد:

درحال‌حاضر، ۱۰ میلیون خودرو کارت سوخت ندارند. برای صدور این تعداد از کارت سوخت ۳۳۰ میلیارد تومان باید هزینه می‌شد؛ درحالی‌که با استفاده از ظرفیت دولت الکترونیکی و با هماهنگی بین‌دستگاهی، آن را به کارت بانکی متصل کردیم. بنابراین، مردم به‌جای اینکه در صف بایستند و در پلیس ۱۰+ ثبت‌نام کنند تا بعد از یک هفته کارت سوخت به دستشان برسد، با مراجعه به درگاه ملی پخش و پالایش، به‌راحتی می‌توانند کارت بانکی‌شان را به کارت سوخت متصل کنند.

bdb4aa8b f41a 4d6b bff0 5bdd7d017f43 - استفاده از کارت سوخت، اجباری و کارت بانکی به‌جای آن قابل استفاده خواهد شد

وی درادامه افزود:

همه‌ی دستگاه‌های حاکمیتی درون و بیرون دولت باید نوع نگاهشان را تغییر دهند و به فعالیت‌های الکترونیکی بپیوندند تا از هزینه‌های اجرایی کشور بکاهیم و آن را به‌سمت تقویت اقشار ضعیف در جامعه سوق دهیم. مردم هم باید بدانند که دولت نیز در این مسیر مصمم است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 90380 TechnoYab QR Code For: استفاده از کارت سوخت، اجباری و کارت بانکی به‌جای آن قابل استفاده خواهد شد

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *