تکنویاب | اخبار تکنولوژی

Live Instagram With a Friend - قابلیت لایو دو نفره در اینستاگرام چیست؟
اشتراک

قابلیت لایو دو نفره در اینستاگرام چیست؟

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: برنامه

اینستاگرام روز گذشته اعلام کرد آزمایش قابلیت لایو دو نفره را آغاز کرده است. به این ترتیب ویدیوهای زنده اینستاگرام متشکل از دو کاربر خواهند بود.

البته این قابلیت به معنی انتشار ویدیویی زنده متشکل از دو نفر در یک مکان و با استفاده از یک دستگاه نخواهد بود، چرا که این کار، نیاز به ارائه آپدیتی جدید ندارد! به لطف قابلیت جدید، یک کاربر می‌تواند فردی دیگر را به ویدیوی زنده اینستاگرام خود اضافه کند. حال این فرد در حال استفاده از یک دستگاه دیگر بوده و می‌تواند در هر جایی از دنیا حضور داشته باشد. به این ترتیب در چهارچوب لایو ارسالی دو کاربر حضور خواهند داشت. مثل همیشه، هر تعداد کاربر می‌توانند این ویدیو را مشاهده کنند.

وقتی فردی دیگر را به ویدیوی لایو خود دعوت می‌کنید، نمایشگر به دو قسمت تقسیم شده و کاربر اصلی در یک نیمه و کاربر دعوت شده در نیمه‌ای دیگر قرار می‌گیرد. هر کاربری که به این لایو دو نفره وارد شود، می‌تواند همانند حالت عادی آن را لایک کرده و یا کامنت بگذارد.

در لایو دو نفره اینستاگرام در هر لحظه می‌توان کاربری را اضافه یا حذف کرد

ویژگی اصلی لایو دو نفره این است که در زمان انتشار ویدیو به صورت زنده، کاربر اصلی در هر لحظه می‌تواند یک کاربر دیگر را به لایو خود اضافه کرده و یا آن را حذف کند. به این ترتیب اگرچه در حال حاضر نمی‌توان به صورت همزمان بیش از دو نفر را در چهارچوب تصویر نمایش داد، اما با حذف و اضافه کردن پیاپی کاربرهای گوناگون می‌‌توان یک ویدیوی زنده فوق‌العاده جذاب متشکل از چندین نفر ایجاد کرد. به گفته اینستاگرام، تعداد محدودی از کاربران در حال آزمایش این قابلیت هستند و ارائه آن برای استفاده تمامی کاربران، تا چند ماه آینده زمان خواهد برد.

منبع :Thenextweb


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 69809TechnoYab QR Code For: قابلیت لایو دو نفره در اینستاگرام چیست؟

این مطالب هم بخوانید

دیدگاه ها (۲ دیدگاه)

 1. rashid گفت:

  سلام

  ممنون از سایت شما

  به نظر شما ممبر واقعی تلگرام خرید کنم خوبه یا در کانال ها تبلیغات کنم ؟ و سوال دوم اینکه خرید ممبر واقعی تلگرام به کانال آسیب نمیرسونه ؟

  • مسعود گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دیده شدن در فضای وب و تلگرام و اینستاگرام باید محتوای مناسبی داشته باشید. تبلیغات در کانال ها و سایت ها روش بدی نیست. اما خرید عضو تحت هر عنوان واقعی و غیر واقعی توصیه نمیشود .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *