bb7bfa04f2690dad35a31968b5d79c0d - قیمت نهایی سایپا کوییک چقدر است؟
اشتراک

قیمت نهایی سایپا کوییک چقدر است؟

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: خودرو

در حالی که وارد دومین فاز پیش فروش خودرو جدید کمپانی سایپا شده‌ایم، اما هنوز قیمت نهایی سایپا کوییک توسط شورای رقابت اعلام نشده است. حال رضا شیوا، رئیس شورای رقابت عنوان کرده است که ظرف چند روز آینده قیمت نهایی سایپا کوییک اعلام خواهد شد. به ادعای وی، به دلیل تعطیلبات نوروز، اعضای این شورا موفق به جمع بندی اطلاعات ارسالی سایپا نشده‌اند،‌ اما آن‌ها قصد دارند ۱۸ فروردین ماه طی یک جلسه، به نظر واحدی دست پیدا کنند.

اعلام قیمت نهایی سایپا کوییک تا دو هفته دیگر

به گفته‌ی رئیس شورای رقابت،‌ تا دو هفته دیگر این شورا قیمت نهایی سایپا کوییک را اعلام می‌کند. به گفته‌ی آقای شیوا، شورای رقابت نامه‌ای را به بانک مرکزی جهت ارسال نرخ تورم بخشی ارسال کرده است که پس از دریافت جوابیه آن و سپس جمع بندی اطلاعات به دست آمده از اتومبیل‌ها، قیمت جدید دیگر خودروها برای سال جاری نیز اعلام خواهد شد.

اواخر دی ماه سال گذشته، کمپانی سایپا فروش فوری و پیش فروش خودروی کوییک خود را آغاز کرد. این کمپانی خودروسازی در بخشنامه‌ای که برای نمایندگی‌های خود ارسال کرده بود، قیمت مدل دنده‌ای ساده این خودرو را ۳۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، مدل اتوماتیک فول آن را ۳۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و مدل اتوماتیک فول پلاس آن را ۴۲ میلیون تومان اعلام کرده است. حال قرار است قیمت نهایی که از سوی شورای رقابت اعلام می‌شود نیز در دعوتنامه سایپا لحاظ شود.

← تکلیف خریداران پس از اعلام قیمت نهایی سایپا کوییک توسط شورای رقابت چیست؟

رئیس شورای رقابت در پاسخ به این پرسش که پس از اعلام قیمت نهایی خودرو جدید سایپا،‌ چه در انتظار مشتریان خواهد بود، عنوان کرد:

در حال حاضر قیمت نهایی این خودرو مشخص نیست، اما اگر قیمت اعلام شده از سوی شورای رقابت کمتر از قیمت پیشنهادی سایپا باشد، شرکت موظف است ماباقی پول‌های دریافتی را به خریداران بازگرداند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 81818 TechnoYab QR Code For: قیمت نهایی سایپا کوییک چقدر است؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *