web samsunggalaxys8 versus huaweip10 lead - محبوب‌ترین برند و گوشی موبایل در ایران چیست؟
اشتراک

محبوب‌ترین برند و گوشی موبایل در ایران چیست؟

نویسنده: سعیدی تاریخ: دسته بندی: اخبار

برندهای موبایل زیادی در ایران به صورت رسمی و غیررسمی حضور دارند که کاربران از آن استفاده می‌کنند. از سامسونگ و اپل و هوآوی گرفته تا ال‌جی و شیائومی و برندهای ایرانی. اما بر طبق آخرین آمار منتشر شده توسط کافه‌بازار به نظر می‌رسد همچنان بازار در سیطره هواوی و سامسونگ است و این دو برند بخش عمده‌ای از بازار موبایل ایران را در اختیار دارند. در زیر نمودار تقریبی سهم بازار برندهای موبایل را می‌تواند مشاهده کرد.

Screen Shot 1397 07 22 at 15.18.30 - محبوب‌ترین برند و گوشی موبایل در ایران چیست؟

همانطور که از نمودارهای بالا نیز مشخص است در حال حاضر سامسونگ با داشتن حدودا ۶۰ درصد از سهم بازار گوشی‌های اندرویدی در صدر و بعد از هواوی با داشتن حدودا ۲۳ درصد از سهم بازار در رده بعدی قرار دارد. در رده‌های بعد نام ال‌جی، سونی، لنوو و اچ‌تی‌سی را مشاهده می‌کنیم که هر یک بخشی از بازار را به خود اختصاص داده‌اند.

محبوب‌ترین گوشی موبایل اندرویدی در ایران چیست؟ 

در بخش محبوب‌ترین گوشی‌های اندرویدی باز نامی از یک گوشی سامسونگ می‌بینیم که مدت‌هاست در جمع محبوب‌ترین گوشی‌های بازار است. سری J سامسونگ توانسته بخشی از بازار را به خود اختصاص دهد. این در حالیست در گوشی‌های میان‌رده رشد خوبی در بین گوشی‌های هواوی نیز می‌بینیم که برند آنر نیز از این امر مستثنی نیست و به خوبی توانسته جای خود را در بازار پیدا کند. بدین ترتیب سری A و سری J سامسونگ و سپس گوشی‌های P8  و آنر ۴C بخش خوبی از بازار را به خود اختصاص داده‌اند.

Screen Shot 1397 07 22 at 15.27.33 - محبوب‌ترین برند و گوشی موبایل در ایران چیست؟

باید دید در گزارش فصل‌های بعد کافه‌بازار با توجه به تغییرات نرخ ارز، چه تغییری در سهم بازار برندها و گوشی‌ها رخ خواهد داد. نظر شما چیست؟ شما طرفدار کدام برند موبایل در ایران هستید؟


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 89193 TechnoYab QR Code For: محبوب‌ترین برند و گوشی موبایل در ایران چیست؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *