دلیل-طراحی-فوق‌العاده-زیبای-honor-9-چیست؟
honor 9 KV 8 26 1 - دلیل طراحی فوق‌العاده زیبای Honor 9 چیست؟
اشتراک

دلیل طراحی فوق‌العاده زیبای Honor 9 چیست؟

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: هوآوی

اکثر گوشی‌های برند آنر طراحی زیبا و جوان‌پسندی دارند اما در میان تمام آن‌ها گوشی‌ پرچمدار این کمپانی یعنی Honor 9 شکل ظاهری فوق‌العلاده‌ای دارد و متمایز میان تمام گوشی‌های موجود در بازار است. ادغام تکنولوژی با دنیای مد و فشن کاریست که هوآی در طراحی آنر ۹ کرده و توجه زیادی به آن داشته است.

ID Blue - دلیل طراحی فوق‌العاده زیبای Honor 9 چیست؟

قاب پشتی این گوشی از جنس شیشه است اما شباهتی به دیگر گوشی‌هایی که دارای بدنه شیشه‌ای هستند ندارد. دلیل اصلی این موضوع به کارگیری چندین لایه بسیار نازک شیشه‌ای روی یکدیگر است که هر کدام پترن خاصی دارد و زمانی که مجموعا روی یک‌دیگر قرار می‌گیرد بازتاب نور را به شکلی بسیار زیبا در خط‌های عمودی نشان می‌دهد. بنابر این دلیل اصلی زیبایی آنر ۹ را می‌توان به کارگیری ۱۵ لایه شیشه بسیار نازک همراه بافت‌هایی که به کمک فناوری نانو ساخته شده‌اند دانست.

Layers - دلیل طراحی فوق‌العاده زیبای Honor 9 چیست؟

آنر ۹ برخلاف بسیاری از گوشی‌هایی که قاب پشتی آن‌ها شیشه‌ای است، به راحتی خط و خش نمی‌گیرد و حتی پس از ماه‌ها استفاده همانند روز اول ظاهری بدون خط و خش دارد. لبه های قاب پشتی آنر ۹ محنی شکل هستند و به گونه‌ای طراحی شده‌اند تا کاربر راحت‌تر گوشی را دست بگیرد و دیرتر خسته شود. بنابر این اگر شما جزو افرادی هستید که عادت دارید با یک دست به مدت طولانی با گوشی خود کار کنید، آنر ۹ را در الویت‌های نخست میان انتخاب‌هایتان حین خرید گوشی قرار دهید.

honor 9 08 - دلیل طراحی فوق‌العاده زیبای Honor 9 چیست؟

آنر ۹ یکی از سبک‌ وزن‌ترین پرچمداران ۲۰۱۷ است که تنها ۱۵۵ گرم وزن دارد. صفحه‌نمایش ۵.۱۵ اینچی این گوشی با طراحی ارگونومیک قاب پشتی باعث شده تا یکی از خوش دست ترین پرچمداران باشد. حتی اگر طرفدار سرسخت دیگر برندها مانند اپل، سامسونگ و.. باشید، شک نکنید با اولین نگاه به آنر ۹ نمی‌توانید منکر طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد ایی پرچمدار شوید.

ID Black MB - دلیل طراحی فوق‌العاده زیبای Honor 9 چیست؟

تمام سه نسخه نقره‌ای، آبی و خاکستری تیره‌ رنگ به گونه‌ای طراحی شده‌اند که شیشه و فلز به کار رفته در آن رنگ‌های مشابه یکدیگر دارند. این یکپارچی طراحی جلوه زیبایی به گوشی داده است.

 honor 9 KV 8 26 - دلیل طراحی فوق‌العاده زیبای Honor 9 چیست؟


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 77847TechnoYab QR Code For: دلیل طراحی فوق‌العاده زیبای Honor 9 چیست؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *