deab9509c467de69957bc568257ba878 XL - کدام گوشی‌ها از نسل 4 فناوری شارژ سریع کوالکام پشتیبانی می‌کنند؟
اشتراک

کدام گوشی‌ها از نسل ۴ فناوری شارژ سریع کوالکام پشتیبانی می‌کنند؟

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: اخبار

هر چیپ ست بالارده ای که توسط کوالکام معرفی شود، از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می کند. این تکنولوژی در طول سال های گذشته تکامل یافته است، بنابراین دور از انتظار نیست که تلفن های هوشمند این روزهای بازار موبایل که از جدیدترین چیپ ست های کوالکام استفاده می کنند، از فناوری شارژ سریع ۴.۰ یا ۴.۰+ (یا همان Quick Charge 4.0/4.0+) بهره ببرند.

کوالکام برای راحتی کار مصرف کنندگان و افرادی که می خواهند آخرین تکنولوژی از شارژ سریع را در گوشی هوشمند خود داشته باشند، لیستی تهیه کرده است و در آن اعلام کرده چه گوشی هایی از QC 4.0/4.0+ پشتیبانی می کنند. اگر شما هم مانند ما هیجان زده اید که بدانید کدام گوشی ها از آخرین فناوری شارژ سریع پشتیبانی می کنند، باید بدانید که نا امیدی بزرگی در راه است.

تنها یک دستگاه وجود دارد که کوالکام تأیید کرده است که به طور کامل با فناوری شارژ سریع ۴.۰/۴.۰+ سازگار می باشد، این گوشی تنها درصد بسیار کوچکی از بازار را به خود اختصاص داده است. اگر هنوز حدس نزده اید که گوشی مورد نظر چیست، پاسخ Razer Phone است. بله، تنها گوشی ریزر، تنها گوشی ای است که از جدیدترین قابلیت شارژ سریع کوالکام پشتیبانی می کند.Tech1251 - کدام گوشی‌ها از نسل 4 فناوری شارژ سریع کوالکام پشتیبانی می‌کنند؟

مطمئناً تا پایان سال ۲۰۱۸ دستگاه های بیشتری به این لیست اضافه خواهند شد که از جمله آنها می توان به پرچمدار آینده ال جی، G7 اشاره کرد. البته لازم به ذکر است که گوشی نوبیا Z17 شرکت ZTE با وجود آنکه از جدیدترین تکنولوژی شارژ سریع پشتیبانی می کند، توسط کوالکام به دلایلی که می توان حدس زد چیست، نادیده گرفته شده و نام آن در این لیست مذکور نیامده است.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 81138 TechnoYab QR Code For: کدام گوشی‌ها از نسل ۴ فناوری شارژ سریع کوالکام پشتیبانی می‌کنند؟

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *