تکنویاب | اخبار تکنولوژی

samsung tv - با حالت Ambient Mode تلویزیون های 4K جدید سامسونگ نامرئی می شوند
اشتراک

با حالت Ambient Mode تلویزیون های ۴K جدید سامسونگ نامرئی می شوند

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: سامسونگ

در حالی که مدتی است وارد سومین ماه سال ۲۰۱۸ شده ایم کمپانی سامسونگ سری کاملی از تلویزیون های هوشمندی که برای امسال تدارک دیده را معرفی نموده است. این مجموعه شامل انواع ارزان قیمت تا پرچمدار تلویزیون های QLED و همچنین مدل های جدید Ultra HD، Ultra HD پرمیوم و تلویزیون های بسیار بزرگ می شود.

از جمله بهترین قابلیت های جدیدی که محصولات امسال سامسونگ به همراه دارند قابلیت Ambient Mode است که به کمک دستیار هوشمند بیکسبی اطلاعات مفیدی را در طی روز برای کاربر به نمایش می گذارد.

samsung TV insert - با حالت Ambient Mode تلویزیون های 4K جدید سامسونگ نامرئی می شوند

اما جالب ترین ویژگی این حالت، تطبیق تصویر پس زمینه به نمایش درآمده با رنگ و طرح دیوار محل نصب آن است، به شکلی که نمایشگر به نوعی نامرئی خواهد شد. در این صورت پنل نمایشگر همانند شیشه ای شفاف به نظر خواهد رسید که برخی اطلاعات روی آن نقش بسته است. اطلاعات مورد اشاره می تواند شامل مواردی از جمله وضعیت ترافیکی، آب و هوا، اخبار مهم و قرارها و رویدادهای تقویم باشد.

تکمیل کننده حالت Ambient Mode یک کابل نسبتاً نامرئی است که به طور همزمان می تواند انتقال دهنده جریان برق و دیتای صوت و تصویر باشد. به لطف این کابل باریک و چندکاره (با طول حداکثر ۱۵ متر) می توان تلویزیون ۴K خود را طوری روی دیوار یا هر موقعیت دیگری نصب کنید که هیچ آسیبی به جلوه بصری دکوراسیون منزل شما وارد نکند.


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 80594TechnoYab QR Code For: با حالت Ambient Mode تلویزیون های ۴K جدید سامسونگ نامرئی می شوند

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *