Google Arts and Culture 980x646 - با اپلیکیشن Arts & Culture گوگل یک اثر هنری مشابه تصویر سلفی شما را پیدا کنید
اشتراک

با اپلیکیشن Arts & Culture گوگل یک اثر هنری مشابه تصویر سلفی شما را پیدا کنید

نویسنده: تاریخ: دسته بندی: گوگل

به نسخه جدید اپلیکیشن Arts & Culture گوگل اینک یک قابلیت جذاب اضافه شده که به لطف آن می‌توانید تصویر سلفی گرفته و با آن به دنبال یک اثر هنری شبیه به خود بگردید. 

اگر میخواهید بدانید که شما شبیه به کدام اثر هنری (از تابلوهای نقاشی پرتره گرفته تا مجسمه‌های افراد مختلف) هستید، حال در اینجا اپلیکیشنی منتشر شده که می‌تواند به کمک شما آید. تازه‌ترین به روزرسانی اپلیکیشن Arts & Culture گوگل به شما امکان آن را می‌دهد تا یک عکس سلفی گرفته و با استفاده از سیستم تشخیص چهره، در بین کلکسیونی از آثار هنری فردی شبیه به شما را پیدا کند. سپس آن به شما ارائه خواهد شد و می‌توانید با کنار هم گذاشتن عکستان با آن اثر،‌ درصد شباهتتان را مشاهده کرده و حتی آن را در شبکه‌های اجتماعی نیز با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

google arts and culture 620x284 - با اپلیکیشن Arts & Culture گوگل یک اثر هنری مشابه تصویر سلفی شما را پیدا کنید

اپلیکیشن Arts & Culture‌ گوگل معمولا روشی همراه با یک تکنولوژی پیشرفته برای پیدا کردن نقاشی‌‌ها و طرح‌های جدید است که حالا می‌تواند اثر هنری مشابه شما را نیز بیابد. این اپلیکیشن به صورت رایگان عرضه شده است،‌ اما متاسفانه در بسیاری از کشورها قابل دریافت نیست تا بسیاری از وجود آن بی‌بهره باشند. در این بین برخی از کاربران نیز نگران هستند تصاویر آن‌ها به یک پایگاه داده‌ها منتقل شود و به همین خاطر از این برنامه استفاده نمی‌کنند.

Pete Wentz Google Arts and Culture e1516048809942 840x648 620x478 - با اپلیکیشن Arts & Culture گوگل یک اثر هنری مشابه تصویر سلفی شما را پیدا کنید

در واقع بسیاری از کاربران نگران هستند که گوگل از این اپلیکیشن خود برای جابجایی اطلاعات در مورد چهره‌های مردم استفاده می‌کند و از دریافت این تصاویر، مقاصد دیگری دارد. گوگل به هرکسی که از این برنامه استفاده می‌کند،‌ اطمینان می‌دهد که تصویر آن‌ها به صورت ایمن ذخیره خواهد شد و هیچ استفاده‌ی دیگری نیز از آن نمی‌شود. به گفته‌ی گوگل:

وقتی شما یک عکس با این قابلیت می‌گیرید، تصویر شما به گوگل ارسال می‌شود تا اثر هنری شبیه شما پیدا شود. گوگل از اطلاعات عکس شما برای هر گونه هدف دیگری استفاده نخواهد کرد و تنها تصویر شما را برای مدت زمانی که عملیات جستجو را انجام می‌دهد از آن نگهداری خواهد کرد.

اینکه چقدر به گوگل اعتماد دارید، بسته به اعتقاد شما به این کمپانی کالیفرنیایی است؛ اگرچه نگرانی‌های کاربران عقلانی است، اما بسیاری از دیگر اپلیکیشن ها که برای استفاده تصویر خودتان را به آن‌ها تحویل می‌دهید، عملا این تعهدات گوگل را به شما نمی‌دهند. بیش از این شما را منتظر نمی‌گذاریم و می‌توانید همین حالا اپلیکیشن Arts & Culture گوگل را با لینک مستقیم گجت نیوز در زیر دانلود کنید.

دانلود اپلیکیشن Arts & Culture گوگل


دسترسی آسان به این مطلب:
https://technoyab.com/?p= 77630 TechnoYab QR Code For: با اپلیکیشن Arts & Culture گوگل یک اثر هنری مشابه تصویر سلفی شما را پیدا کنید

این مطالب هم بخوانید


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *